Světlo světa jsem spatřil v květnu roku 1963 v Ostravě-Vítkovicích.

Po ZŠ jsem absolvoval  učební obor s maturitou i když jsem chtěl původně studovat zpěv.

V období let 1982 – 1986 jsem bydlel v Praze, kde jsem pracoval v Armádním uměleckém souboru Víta Nejedlého jako zpěvák. Když jsem se vrátil do Ostravy začal jsem se živit jako učitel v autoškole.

Po roce 1989 jsem vystudoval obor Sociální práce s poradenským zaměřením na Filozofické fakultě Ostravské univerzity.

V letech 2000 – 2003 jsem pracoval na vedoucí pozici ve zdravotní pojišťovně (205) a od května 2003 do dubna 2008 jsem byl zaměstnán na Magistrátu města Ostravy.

Začátkem roku 2008 jsem založil společnost, která se zabývá lektorskou činností.

O politiku jsem se začal zajímat ve 40.letech a do komunální politiky jsem aktivně vstoupil v roce 2010, kdy jsem se podílel na vzniku politického hnutí Ostravak. Pod jeho hlavičkou jsem pak pracoval v zastupitelstvu města Ostravy. 

K 1.10.2012 jsem své členství v hnutí Ostravak ukončil a 10.1.2013, tedy ještě před prezidentskými volbami,  jsem podepsal přihlášku do SPOZ. V tomtéž měsíci jsem rezignoval na post zastupitele města Ostravy.

Mé politické cítění není ani pravé ani levé. Politiky rozděluji na slušné a ostatní. Zastávám názor, že politika není špatná a špinavá. Špatní jsou pouze lidé, kteří ji činí špinavou.

Mezi mé záliby patří cestování, kultura a sport, zejména pak lední hokej – jsem dlouholetým aktivním fandou (spíše již inventářem) HC VÍTKOVICE STEEL.

Nesnáším  lež, sobectví, závist, lhostejnost, nespolehlivost a zloděje.
Jsem vyznavačem pořádku, slušnosti, pokory a  zdravého selského rozumu.

A proč jsem si vybral SPO(Z)?

  1. Tato strana má jasný a hlavně splnitelný program, mi velmi blízký.                                       

  2. Má celorepublikovou působnost a tedy šanci dostat se do parlamentu. To je velmi důležité, protože mají-li v naší zemi nastat nějaké změny k lepšímu, musí se, mimo jiné, změnit poměrně velká část zákonů. To se v komunální politice bohužel udělat nedá.

  3. Strany, jako ODS, TOP 09, ČSSD, KDU-ČSL ap., mi  již dokázaly co (ne)umí. Jsem přesvědčen, že nastal čas je legálním způsobem vystřídat.  Kapři si totiž sami rybník nevypustí. 

 

 

Pokud budete mít čas a zájem, napište mi na můj email:

info@karel-sladecek.cz

  Dobřinky.                                                                                                                                      Copyright © Karel Sládeček | Tvorba webových stránek Kleindesign.cz